sklep Strachotín
 

Nabídka degustací vín Strachotín:


Degustace vín jsou pozastaveny, možno pouze ubytování


Zveme Vás k nám do vinného sklípku na Jižní Moravě v obci Strachotín s nádherným výhledem na Pálavu u Nových Mlýnů. U nás můžete posedět s přáteli, rodinou, kolegy, kamarády... Při posezení ve sklepě Vám nabídneme degustaci vín, nejen klasickou jak ji znáte, ale my Vám nabízíme mnohem více. Stačí si jen vybrat z různých možností degustací vín a občerstvení.

Sklípek Strachotín
Sklep Strachotín

Degustace vína - Sklep

Tato degustace vín je ze všech programů degustací nejvíce žádaná.
Při této degustaci ochutnáte vína z obce Strachotín, prohlédnete si sklípek a také se dovíte o výrobě vína mnoho zajímavého. Od pěstování hroznů ve vinohradu na Jižní Moravě, až po finální výrobu vína.
Pro koho je Degustace vína - Sklep - určena?
Pro Vás, kteří by rádi ochutnali víno v příjemném prostředí. Zároveň se dozvíte, jak správně ochutnávat, co jsou pozdní sběry a proč se jim tak říká. Jak vinař vyrobí suché, nebo sladké víno a mnoho dalšího, Degustace s výkladem trvá asi 1 až 1,5 hod. a ochutnáte nejméně 8 vzorků vína.


Posezení při degustacích


Degustace vína - Pohoštění

Také pro Vás připravíme speciální večer ve sklípku s degustací vín a bohatým pohoštěním. Po celou dobu se o vás bude starat vinař a vy můžete vypít vína ,,co hrdlo ráčí a hlava snese“ Program a uspořádání večera: Po ubytování v našem nebo jiném penzionu přijdete v podvečer k nám do sklípku a dostanete guláš s cibulí. Následně, začne degustace vína, při které se můžete občerstvit ze studených mís. Po degustaci vytáhneme z udírny skvělé klobásky a také budeme servírovat kuřecí řízečky. Na závěr večera, Vás čeká čerstvě vyuzená vepřová kýta přímo z udírny. Na stole bude připraveno také pečivo, oříšky, ovoce, zelenina apod. Pro koho je degustace pohoštění určeno? Pro všechny, co chtějí mít bezstarostný a perfektně připravený večírek s přáteli, nebo rodinou. Ceny jsou individuální podle požadavku zákazníka na občerstvení. Vše je však potřeba dopředu dohodnout.


Degustace vína - Specialista

Při této degustaci ochutnáváte vína s prohlídkou sklípku, stejně jako při programu Degustace vína - sklep, avšak s podrobnějším výkladem a povídáním o víně. Pro koho je Degustace-Specialista určena? Pro všechny, co chtějí detailně vědět o výrobě vína v naší obci Strachotín, ale i slyšet různé příhody z vinařského prostředí. Doba trvání je 2 až 2,5 hod.


Věříme, že tyto nabídky degustací vín s krátkým popiskem Vám usnadní výběr právě pro Vás. Pokud si nebudete jisti, který program zvolit, tak Vám doporučujeme program Degustace vín - Sklep. - ten první zmíněný. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé v ochutnávání vína.
Avšak pro velký zájem zvláště v letních a podzimních měsících nezapomeňte si degustaci objednat co nejdříve. A pokud si budete chtít v našem sklípku posedět, popít a pobavit se s přáteli, doporučujeme k degustacím něco k zakousnutí. Pro inspiraci si prohlédněte „naše speciality“ a v případě zájmu nám napište o vašich představách pohoštění.


Ceník degustací:
Degustace Sklep 190Kč/osoba degustující a 100Kč/osoba poslouchající
Degustace Specialista 290Kč/osoba degustující a 190Kč osoba poslouchající
Degustace Pohoštění: cena dle domluvy a požadovaného občerstvení cca 100-750Kč/osoba


Přečtěte si co o nás píší naši zákazníci: Doporučení

Ubytování v penzionu


Pro skupiny 16 a více

Proč právě k nám:

- nové, moderní ubytování

- nádherná a klidná lokalita

- zajištění degustací vín

- prohlídka vinného sklepa

- občerstvení při degustacích

- prostorná společenská místnost

- Wi Fi připojení zdarma

- pěší turistika

- možnost rybolovu

- úschova Vašich kol

- ideální pro cyklisty

Vinný sklep Strachotín:

- posezení s přáteli

- oslavy narozenin

- rodinná setkání

- firemní večírky

- řízené degustace

- gastro zážitky

Ubytování Strachotín

- skupiny kamarádů

- kolegové z práce

- pracovní pobyty

- rodiny

Naše speciality

Uzené klobásy k vínu

Klobásky v udírně